Publiskā ārtelpa kā sociālās atdzimšanas veicināšanas instruments

Krasta ielas apkaime

 

DAUGAVAS KRASTS STARP SPĪĶERIEM UN GRĀPJU PUSSALU

Daugavas krastmalu pieejamība kājāmgājējiem un velosipēdistiem bija un paliek problemātiska. Šodien ir skaidrs, ka gaidīt jaunu lielu infrastruktūru, kas samazinātu Krasta ielas satiksmes funkciju, realizāciju nav risinājums šodienai. Rīga nevar gaidīt vēl desmit gadus, lai kļūtu pievilcīgāka saviem iedzīvotājiem. Tas ir politiskas izvēles jautājums, taču profesionāļiem ir jāparāda, kas ir iespējams pat ar nelielu budžetu.

Meklējumos un risinājumos kopā ar apkaimes iedzīvotājiem dosies: Ventis Didrihsons, Jānis Barkāns, Ilze Circene, Vita Jevdokimova, Juris Lauris.

Ventis Didrihsons, arhitekts

Ļoti interesantas 3 dienas, kas deva unikālu iespēju paskatīties uz Rīgu un plānošanas procesu no savādāka skata punkta. Sevišķi interesanta liekas iespēja izprast to, kā pareizi, efektīvi plānošanas un attīstības procesā iesaistīt sabiedrību. Starp citu, ļoti garšīga kafija un tās smalkmaizītes ar pūdercukuru un ievārījumu :)

Ilze Circene, teritoriālplānotāja

Ļoti vērtīgi pavadītas pirmās trīs projekta darba dienas. Daudz domu, ideju un enerģijas. Ļoti profesionāli un radoši kolēģi – prieks sadarboties, un domāju, ka kopā mēs daudz labus darbus vēl varam padarīt!

  

Comments are closed.