Publiskā ārtelpa kā sociālās atdzimšanas veicināšanas instruments

Bolderājas/Daugavgrīvas grupa darbojas kopā ar skolēniem

 

 

 

 

15.februāra rītā Bolderājas/Daugavgrīvas grupas pārstāvji roku rokā ar Jonas Buechel devās uz skolu! Projektu dienu ietvaros Rīgas 19.vidusskolas 1.-9. klašu audzēkņi ar skolas direktores svētību tika aicināti iesaistīties savas apkaimes apzināšanā un atdzimšanā. Skolēni tika aicināti pafantazēt par tēmu  ‘Brīvā laika parks’. Lai domas raisītos, „RadiRīgu!”darba grupa ieskatam izstāstīja par savām idejām un prezentēja sagatavotās vizualizācijas. Vecāko klašu skolnieki uz tikšanos atnāca ar savām pirmajām skicēm, kuras tiks pilnveidotas , turpmāk strādājot komandās. Nākamās nedēļas sākumā projekta dienu noslēgumā skolēni rādīs un aizstāvēs savas idejas. „RadiRīgu!” dalībnieki apsolījās labākajiem piešķirt balvas!

 

4 Comments

  1. 8 15-1-12moby74 saka: Interneta bizness ir ļoti attīstījies un tas ir tikai bērna autiņos. Ja jums tiešām ietnresē, tad noteikti ir pēdējais laiks sākt Author total comments: 8 -2

  2. I began reading this phenomenal site earlier this week, they create stellar content for visitors. The site owner is doing a terrific job of engaging the audience. I’m impressed and hope they persist with their wonderful efforts.

  3. Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!

  4. Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.