Publiskā ārtelpa kā sociālās atdzimšanas veicināšanas instruments

Bolderājas/Daugavgrīvas darba grupas pārstāvji tiekas ar Rīgas 19.vidusskolas direktori un atver mājas lapu

 

 

 

 

 

 

 

 

11.janvārī Bolderājas/Daugavgrīvas darba grupas pārstāvji tikās ar Rīgas 19.vidusskolas direktori Ainu Balodi, lai izstāstītu par projektu  ‘’RadiRīgu” un aicinātu iesaistīt skolēnus  savas apkaimes veidošanas procesos. Sarunu rezultātā izkristalizējās doma kā vienu no tēmām ikgadējām skolēnu projektu dienām ierosināt atpūtas parka risinājumu un apkaimes attīstības iespēju idejas. Plānots vēlreiz tikties ar skolas vadību un skolotājiem, lai vienotos par ‘’RadiRīgu!”darba grupas turpmāko līdzdalību un iespējamo sadarbību.

Tapšanas stadijā ir arī Bolderājas/Daugavgrīvas darba grupas mājaslapa http://justmore.ipage.com/bolderajadaugavgriva/ , kur var atrast līdz šim semināra ietvaros radītās prezentācijas ar izpētēm un projekta priekšlikumiem. Komentārus mājaslapā varēs sākt ievietot jau janvāra beigās.

 

1 Comment

 1. Labdien!

  Vispirms vēlos pateikties pa izrādīto interesi saistībā ar Bolderājas/Daugavgrīvas sabiedriskās telpas attīstību. Tomēr vēlos Jūs informēt, ka saistībā ar aktīvās atpūtas parka iniciatīvu esmu griezies gan Rīgas domē, gan Pārdaugavas izpilddirekcija, kur man sarakstē ir sniegtas atbildes par idejas iespējamo atbalstu.

  Lai novērstu ideju pārklāšanos un varbūt atšķirīgu skatījumu uz pussalas un salas attīstības pespektīvu, labprāt vēlētos tikties un pārrunāt jau līdz šim iesniegtos dokumentus, kā arī vēlos izteikt gatavību līdzdarboties ideju apspriešanā un realizēšanā.

  Lūdzu, nosūtīt kontaktinformāciju uz iepriekšnorādīto adresi.

  Ar cieņu —
  Guntis Brencāns